KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 014619 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Kukučínova 
Mapa Vybavenie: komora   
Poschodie: zvýšené prízemie 
Počet izieb: 3 
Celková plocha: 82 m2
Cena: 69.500 EUR     Mám záujem

PopisPoloha: ponúkame na predaj 3 izbový veľkometrážny byt po rekonštrukcii o rozlohe 82 m2. Byt sa nachádza sa na sídlisku Dubnička, v príjemnej lokalite ulice Kukučínova. V jeho blízkosti sú k dispozícii obchodné domy Kaufland, Lidl, základná škola, škôlka, lekáreň ... Je situovaný na zvýšenom prízemí ( úroveň takmer prvého poschodia ) panelového bytového domu, s oknami v izbách orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z troch priestranných izieb, kuchyne s jedálenským kútom, veľkej vstupnej chodby. kúpeľne v murovanom jadre a samostatného WC vybaveného umývadlom. K jeho vybaveniu patrí komora vo vstupnej chodbe činžiaku. Byt prešiel v minulosti rekonštrukciou pri ktorej bolo vymurovné jadro, vymenené obklady a sanita, interiérové dvere, kuchynská linka, plastové okná, položená dlažba v chodbe a kuchyni a ďalšie úpravy. Podlahy v byte tvorí keramická dlažba v chodbe a kuchyni, inak plávajúca podlaha a čiastočne linoleum. Vstup do bytového domu je chránený elektronickým vrátnikom. K dispozícii je káblová televízia a internet. Parkovanie je možné na parkoviskách pri činžiaku. Celková rozloha bytu je 82 m2.

Rekonštrukcia: vymurovné jadro, vymenené obklady a sanita, interiérové dvere, kuchynská linka, plastové okná a ďalšie interiérové úpravy.
Činžiak: zrenovované vchody, nová strecha, tepelnoizolačný náter
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie, vlastná kotolňa
Náklady: 172 EUR ( správca na 3 osoby ), 22 EUR ( elektrická energia ), 6 EUR ( plyn )
Správca: Bytové družstvo      V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :