IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 025119 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Novomeského ( Dubnička ) 
Mapa Vybavenie: -    
Poschodie:
Počet izieb: 1 
Celková plocha: 42 m2
Cena: 300 EUR / mesiac vrátane energií - rezervované     Mám záujem

PopisPoloha: 1 izb. byt s plastovými oknami, murovaným jadrom sa nachádza na sídl. Dubnička na ul. Novomeského. V jeho blízkosti sú k dispozícii obch. dom Kaufland, škola, škôlka, tenisové kurty... Je situovaný na prvom poschodí s oknami v izbe a kuchyni orientovanými na západnú stranu.
Opis: byt pozostáva veľkej izby ( 3,4 x 5m ), priestrannej kuchyne ( 3,4 x 3,5 m ), kúpeľne ( s vaňou ) s WC v murovanom jadre a chodby s vešiakovou stenou. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula murované jadro ( s vaňou ), plastové okná, renováciu kuchynskej linky, a interiérových stien. Bytový dom má zrekonštruované vchody a strechu, je zateplený a má vymenené okná v spoločných častiach. Celková rozloha bytu je 42 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku. Byt sa prenajíma zariadený.

Rekonštrukcia: vymenené okná za plastové, murované jadro.
Podlahy: linoleum, v jadre keramická dlažba.
Činžiak: zrenovované vchody, zateplenie, strecha.
Káblová TV: áno 
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie, mestská kotolňa
Správca: BytthermV prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :