Kancelársky - obchodný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 052419
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Dolné Ozorovce
Počet priestorov: 1 Mapa
Pozícia: prízemie 
Vybavenie: el. energia, internet, soc. zázemie, parkovanie
Celková plocha: 50 m2

Cena :  360 EUR / mesiac vrátane energiíMám záujem


Popis:

Poloha: priestory sú situované v komerčnej budove s vysporiadaným pozemkom nachádzajúcej sa v Bánovciach nad Bebravou - časť Dolné Ozorovce, s veľmi dobrou dostupnosťou k hlavnému ťahu TN - Prievidza ( cca. 800 m ). V jej blízkosti sa nachádzajú firmy Hella a Gabor, ktoré patria medzi hlavných zamestnávateľov v regióne. Je situovaná na vlastnom pozemku o veľkosti 861m2 s veľkým nádvorím.
Opis: budova je jednopodlažná, čiastočne podpivničená s plochou strechou a s prístavbou skladu v zadnej časti. Pozostáva z troch samostatných častí s vlastným vstupom - kancelárskych priestorov , priestorov zabehnutej prevádzky a prenajímaného priestoru so sociálnym zázemím so vstupom z uzamykateľného dvora. Kancelárske priestory o rozmere 5,9 x 5,6 m majú k dispozícii kuchynku a sociálne zázemie o celkovej rozlohe 50 m2. K nim je možné prenajať sklady v suteréne pri vstupe. Prenajímané priestory sú vybavené rozvodom el.energie 220V, ústredným kúrením, internetom a sú po kompletnej rekonštrukcii. Budova má dva samostatné pivničné priestory ( celková veľkosť približne 120 m2 ) - jednu časť tvoria tri pivnice vybavené nakladacou plošinou ( nosnosť 2500 kg ) a druhú časť tvorí jedna samostatná pivnica. Je napojená na všetky inžinierske siete pričom každá časť budovy je vybavená vlastnými meračmi a je ju možné riešiť ako samostatnú prevádzku. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením radiátorovým. Budova je zateplená. K budove patrí nádvorie určené na parkovanie, prípadne ako priestor na ďalšie uskladnenie. K priestoru je k dispozícii vyčlenené parkovacie státie v uzamykanom dvore..


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :