Komerčná budova Okres: Bánovce nad Bebravou 013618
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ulica Sládkovičova 
Počet priestorov: 2 + kuchynka Mapa
Pozícia: prízemie  
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, parkovisko
Celková plocha : 39, 21 a 9 m2
    
Cena:  690 EUR mesačne   
Mám záujem


Popis:

Reprezentatívny priestor vhodný pre zriadenie predajne - prípadne kancelárií sa nachádza na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste - pri hlavnej, frekventovanej ulici Sládkovičova, vedúcej zo sídliska Dubnička k centru mesta. Po ulici sa ľudia presúvajú aj pešo smerom k obchodným domom. Priestor má vyriešené bezproblémové parkovanie na vlastnom parkovisku priamo pri budove. Na ulici sa nachádzajú ďalšie komerčné budovy.
Priestor je situovaný na prízemí s veľkými výkladovými oknami, s vchodom priamo z ulice, pričom jeho okná smerujú k hlavnej ceste. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane rozvodov a kúrenia. Celková rozloha predajne je 39 m2 ( 8,6m x 4,5m ), k dispozícii je sklad o rozlohe 21 m2 ( 4,1 x 5 m ) a kuchynský kútik vybavený el. energiou, vodou a prípojkou plynu ( 9 m2 ). Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením, v budove sa ďalej nachádza internet cez pripojenie WIFI, bezpečnostný a kamerový systém. Je možné umiestniť aj reklamné pútače. .  


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu   Fotogaléria: