Rodinný dom BánovceOkres: Bánovce nad Bebravou 014519
Obec: Bánovce nad Bebravou       
Vybavenie: el. energia, vodovod, kanalizácia, možnosť plynu       
Nehnuteľnosť: rodinný dom s predajňou      Mapa
Počet izieb: predajňa, 3 x miestnosť, pivnica    
Celková rozloha pozemku: 551 m2 

Cena: 93.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: ponúkame investičnú príležitosť do rodinného domu s pozemkom 551 m2 so skvelou polohou. Dom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, v tesnom susedstve centra mesta, na veľmi frekventovanej ulici spájajúcej samotné centrum mesta s autobusovou stanicou. Je situovaný pri škole, v susedstve komerčne užívaných nehnuteľností, s rovinatou záhradou v zadnej časti orientovanou na juhozápadnú stranu. Dom bol v minulosti užívaný na komerčné účely, preto je v prednej časti vybavený výkladovým oknom.
Opis: rodinný dom je prízemný, jednopodlažný, čiastočne podpivničený s voľným podkrovím. Prízemné podlažie je tvorené veľkým priestorom bývalej predajne o rozlohe 46m2 s výkladovým oknom do ulice, za časťou predajne bola menšia kancelária so skladom a sociálnym zázemím a v zadnej časti domu dve miestnosti o rozlohe 26 a 18,5 m2. Podkrovie je voľné, slúži ako úložný priestor. Pivničnú časť tvorí miestnosť pod časťou predajne. Dom je v pôvodnom stave, bez rekonštrukcií, v súčasnosti neužívaný a pred samotným užívaním bude vyžadovať komplexnú rekonštrukciu. Je napojený na el. energiu 230 V, verejný vodovod a kanalizáciu. Plyn sa nachádza pred pozemkom. V súčasnosti nemá funkčné kúrenie. Celková rozloha rovinatého pozemku je 551 m2.

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: pôvodný.
Materiál stavby: pálená tehla, trámový strop.
Podlahy: betónové, čiastočne drevená palubovka.
Okná: pôvodné drevené - dvojité, výkladové okno oceľový rám .
Vykurovanie: -.
Teplá voda: -.
Pírípojky: el. enegia, vodovod, kanalizácia. Plyn - pred pozemkom.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :