Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
pozemok-upodhradie-sk.jpg
pozemok-upodhradie-sk1.jpg
pozemok-upodhradie-sk2.jpg
pozemok-upodhradie-sk3.jpg
pozemok-upodhradie-sk4.jpg

Pozemok v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovské Podhradie

, Uhrovské Podhradie

18 000

Popis

Pridali sme do našej ponuky na predaj pozemok s možnosťou jeho zástavby v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovské Podhradie.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť stavebný pozemok v malebnom prostredí podhorskej obce Uhrovské Podhradie. Tento pozemok je ideálnym miestom pre výstavbu vysnívanej chaty, alebo chalupy, obklopenej prírodou a tichom, ktorého si užijete pod závojom lesa. S miestnym potôčikom pred pozemkom a pokojným lesom za ním, budete mať príležitosť bývať v harmónii s prírodou.

Pozemok sa nachádza v malej obci, kde väčšina domov je v štýle tradičných chalúp. Jeho svahovitý charakter pridáva pozemku šarm a zároveň z neho ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu. S rozlohou 14 metrov šírky a 40 metrov dĺžky máte dostatok priestoru pre realizáciu svojich stavebných plánov.

Pozemok je pripravený na napojenie na elektrickú energiu a vodovodnú sieť, čo Vám umožní mať potrebné vymoženosti v príjemnom vidieckom prostredí. Okolie obce je vyhľadávanou destináciou turistov, v blízkosti sa nachádza historický hrad a množstvo turistických trás, ktoré Vám otvoria dvere do krásnej prírody a panoramatických výhľadov na okolité kopce. Pre cyklistov množstvo trás ponúka možnosť objavovať krásy krajiny na dvoch kolesách.

V susednej obci je celoročne otvorený penzión s reštauráciou, kde si môžete vychutnať miestne chute a pohostinnosť. Obec Žitná - Radiša, vzdialená len krátku cestu, poskytuje potrebné zázemie v podobe obchodu so potravinami. V obci Uhrovec nájdete komplexnú občiansku vybavenosť vrátane školy, škôlky, lekára a lekárne, čo robí z Uhrovského Podhradia ideálne miesto pre pohodlný život v príjemnom prostredí.

Pre tento pozemok je k dispozícii súhlas obce s výstavbou a vyjadrenie týkajúce sa možnosti napojenia na elektrickú energiu a vodu. Na pozemok bude potrebné vybudovať vjazd ponad miestny potôčik, čo však iba umocní pocit súkromia a oddychu, aký Vám toto miesto ponúka.

Ak túžite po spojení prírody, ticha a možnosti vytvoriť si vlastné miesto v nádhernom prostredí, tento stavebný pozemok je pre Vás tou správnou voľbou. Nechajte svoje sny prekvitať v tomto malebnom kúsku krajiny.

V prípade ak Vás ponuka oslovila, kontaktujte nás pokojne ešte dnes.

Príjazd: asfaltová cesta

Siete:  el. energia, vodovod pred pozemkom.
Terén: prevažne svahovitý.
Orientácia: východ.
Výmera: 496 m2 - parc. reg. ,,C,, v intraviláne obce.
Oplotenie: áno.
Možnosť výstavby: súhlas obce.

Detailné informácie

Interné ID :
53523
Plocha pozemku :
493 m2
Rozmer pozemku :
14 m šírka
Druh pozemku :
Stavebný
Orientácia :
východ
Svahovitosť :
Svahovitý
Oplotenie :
ÁNO
Umiestnenie :
Intravilán
Príjazd :
Asfaltová komunikácia
Pripravenosť k zástavbe :
ÁNO
Zastavanosť :
Mám záujem o obhliadku

Lokalita , Uhrovské Podhradie

Pôdorysy

Video

pozemok-upodhradie-sk5.jpg
pozemok-upodhradie-sk6.jpg
pozemok-upodhradie-sk7.jpg
pozemok-upodhradie-sk8.jpg
pozemok-upodhradie-sk9.jpg

Podobné nehnuteľnosti