Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
hornany.jpg
hornany1.jpg
hornany2.jpg
hornany3.jpg
hornany4.jpg

Nové bývanie - stavebné pozemky a výstavba rodinných domov .. IBV HORŇANY...

, Horňany

35 490

Popis

Pripravili sme pre Vás s developerom projekt stavebných pozemkov a výstavby rodinných domov .. IBV HORŇANY... situovaného len 7 km od Bánoviec nad Bebravou. V projekte Vám dávame výnimočnú  možnosť vybrať si buď stavebnú parcelu. alebo parcelu spolu s rodinným domom. Tento projekt sa nachádza v príjemnom prostredí novovytvorenej lokality. v okrajovej časti malej obce Horňany.

Rovinatá parcela na ktorej sa lokalita nachádza ponúka krásne výhľady. pokojné bývanie a veľmi dobrú dostupnosť do okresného mesta Bánovce nad Bebravou. ako aj k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza.

Obec Horňany je menšou obcou so základnou občianskou vybavenosťou. vrátane obchodu a obecného úradu. Pre deti je k dispozícii škôlka v susednej obci Dežerice. avšak existuje aj možnosť navštevovať školu a škôlku priamo v okresnom meste. alebo v obci Motešice.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená potrebnou infraštruktúrou. vrátane nových ciest. osvetlenia. chodníkov a prípojok na siete. ako je elektrická energia a vodovod. Odpad z rodinných domov bude odvádzaný do individuálnych žúmp. 

Stavebné pozemky boli navrhnuté v optimálnej veľkosti a rozmeroch. umožňujúcich pohodlné umiestnenie stavby bungalovu. vytvorenia parkovacieho státia a samozrejmosťou je voľnočasová zóna v zadnej časti pozemku. Siete pre rodinné domy budú k dispozícii na hraniciach jednotlivých pozemkov. Veľkosť pozemkov sa pohybuje od 505 až do 804 m2.

Ak hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu v okolí Bánoviec nad Bebravou s vynikajúcou dostupnosťou. projekt ..IBV HORŇANY.. je pre vás ideálnou voľbou.

Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií alebo zariadenie osobného stretnutia. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri realizácii vášho snu o vlastnom rodinnom dome v krásnej lokalite IBV Horňany.

Viac informácií na:

https://www.realiss.sk/hornany

Alebo kliknite na odkaz sem - 

 

Detailné informácie

Interné ID :
32323
Plocha pozemku :
507 m2
Rozmer pozemku :
20x25
Druh pozemku :
Stavebný
Orientácia :
Svahovitosť :
Rovinatý
Oplotenie :
Umiestnenie :
Príjazd :
Asfaltová komunikácia
Pripravenosť k zástavbe :
Schválené v územnom pláne
Zastavanosť :
NIE
Mám záujem o obhliadku

Lokalita , Horňany

Pôdorysy

Video

hornany5.jpg

Podobné nehnuteľnosti