header-logo2.png
dom-klatova-jc.jpg
dom-klatova-jc1.jpg
dom-klatova-jc2.jpg
dom-klatova-jc3.jpg
dom-klatova-jc4.jpg

Útulný. zrenovovaný rodinný dom v nádhernom prostredí okrajovej časti obce - pod lesom

Klátová Nová Ves, Klátova Nová Ves

92 000
Rezervované

Popis

Poloha: útulný dvojizbový rodinný dom, s veľkou terasou do záhrady sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Klátová nová Ves. Je situovaný v okrajovej časti obce, v tichej uličke s príjemným výhľadom na les. Postavený je na rovinatom pozemku, v susedstve nehnuteľností z jednej strany, s komunikáciou po celej dĺžke pozemku. Orientácia pozemku ( terasy a záhrady ) je na slnečnú južnú stranu. Výhodou je aj dobrá dostupnosť k obchodu, obecnému úradu a samotnému centru obce ( cca. 500 m).  
Opis: rodinný dom je prízemný, čiastočne podpivničený, s jedným obytným podlažím, veľkou terasou orientovanou ku záhrade a neobytným podkrovím. Jeho prízemné obytné podlažie tvorí zádverie so vstupom do priestrannej kúpeľne s toaletou, centrálnej chodby, dvoch veľkých izieb ( obývačka otvorená s kuchyňou ), kuchyne s jedálenským kútom a komory v chodbe ( 3x2 m). V zadnej časti domu sa nachádza veľká, slnečná, čiastočne prestrešená terasa ku slnečnej záhrade. Pivničné priestory tvorí jedna miestnosť dostupná po samostatnom schodisku. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, s betónovými podlahami, prekrytými keramickou dlažbou v chodbách, kuchyni a kúpeľni, v izbách s drevenou palubovkou prekrytou kobercom. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla, nad terasou plech v imitácii škridle. Okná sú už po výmene za plastové. Rodinný dom prešiel v rokoch 2000 až 2011 renováciou, počas ktorej bol rekonštruovaný interiér, realizované zateplenie, vymenené okná za pastové. Je pripojený na - el. energiu 230 V / 400 V, verejný vodovod a plyn. Dokurovanie je možné aj kachľami umiestnenými v kuchyni. Odpad je zvedený do septiku. Na pozemku je k dispozícii aj kopaná studňa s úžitkovou vodou využiteľná na zalievanie záhrady. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným radiátorovým kúrením  - s hliníkovými radiátormi, vyhrievaným moderným plynovým kondezačným kotlom. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK v kúpeľni a v samostatnom el. bojleri v kuchyni. Za domom sa nachádza veľká slnečná záhrada s obecnou komunikáciou po celej dĺžke. K dispozícii je pri vstupe aj hospodárska budova slúžiaca ako sklad.  Celková rozloha rovinatého pozemku  je 1.396 m2, zastavaná plocha domu  je 95 m2.  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: po renovácii realizovanej v rokoch 2000 - 2011 - nové plastové okná, zateplenie, vonkajšia fasáda, kanalizácia, vodoinštalácia, kúrenie vrátane kondenzačného kotla Wiessmann, kúpeľňa so sanitou a obkladmi, otvorenie obývačky s kuchyňou, keramické dlažby a ďalšie interiérové úpravy.
Materiál stavby: pálená tehla, zateplenie EPS, podlahy betónové + keramická dlažba, drevená palubovka - izby, trámový strop s podbitím a omietkou.
Strecha:  pálená škridla, pozinkovaný plech ( nad terasou).
Podlahy: betónové + keramická dlažba, drevená palubovka - izby.
Okná: plastové .
Vykurovanie: ústredné ( hliníkové radiátory ) kotol na plyn - kondenzačný Wiessmann.
Teplá voda: súbežne s UK v kúpeľni - samostatný bojler s el.  bojler v kuchyni.
Prípojky: vodovod, el. energia, plyn.
Vybavenie: studňa, hospodárska budova

Detailné informácie

Interné ID :
11322
Cena :
92 000 €
Podlahová plocha :
62 m2
Plocha pozemku :
1396 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Čiastočná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
1964
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Hospodárska budova, Studňa, Terasa

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Valbová
Podlahy :
Dlažba Drevené
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
dom-klatova-jc5.jpg
dom-klatova-jc6.jpg
dom-klatova-jc7.jpg
dom-klatova-jc8.jpg
dom-klatova-jc9.jpg
dom-klatova-jc91.jpg
dom-klatova-jc92.jpg
dom-klatova-jc93.jpg
dom-klatova-jc94.jpg
dom-klatova-jc95.jpg
dom-klatova-jc96.jpg
dom-klatova-jc97.jpg

Lokalita Klátová Nová Ves, Klátova Nová Ves

Pôdorysy

podorys 1
podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti