header-logo2.png
som-sipkov-mk.jpg
som-sipkov-mk1.jpg
som-sipkov-mk2.jpg
som-sipkov-mk3.jpg
som-sipkov-mk4.jpg

Rozostavaná stavba 4 izbového rodinného domu v podhorskej obci Šípkov

, Šípkov

67 000

Popis

Poloha: rozostavaný štvorizbový rodinný dom sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Šípkov. Je situovaný v tesnej blízkosti jej centra, na rovinatom pozemku, v susedstve nehnuteľností užívaných prevažne na rekreačné účely. V jeho blízkosti sa nachádza obchod, obecný úrad, autobusová zastávka. Vo vzdialenosti približne 2 km je stredisková obec Slatina nad Bebravou, s možnosťou prejazdu do Trenčianských Teplíc, alebo k hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza.  Obec je obklopená horami a je kvôli jej prostrediu vyhĺadávanou lokalitou aj pre chalupárov. 
Opis: rodinný dom má dve obytné podlažia, je vybavený garážou a kompletným podpivničením.  Jeho prízemné obytné podlažie tvorí zádverie s toaletou, schodisko spájajúce pivnice a podkrovné podlažie, veľká obývačka orientovaná na južnú stranu a kuchyňa s oknom do záhradky.  Druhé podkrovné podlažie dostupné po vnútornom schodisku pozostáva z troch samostatných izieb a budúcej kúpeľne. Pivničné priestory tvorí veľká garáž dostupná zo zadnej časti pozemku, kotolňa, priestor pri schodisku a pivnica. Stavba bola začatá v roku 2005. Materiál stavby tvorí kváder, s betónovými podlahami a keramickými stropmi. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla. Okná a vstupné dvere sú plastové. Stavba je v štádiu uzatvorenej hrubej stavby, s dokončeným kúrením, rozvodmi vody, čiastočne elektroinštalácie. V podkroví je potrebné dokončiť zateplenie. K dispozícii je možnosť napojenia na - el. energiu 230 V / 400 V, zrealizovaná prípojka na verejný vodovod. Vykurovanie je hotové a je zabezpečené ústredným radiátorovým kúrením ( nové plechové radiátory ), vyhrievaným kotlom na tuhé palivo. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK v samostatnom bojleri s možnosťou dohrevu elektriskou špirálou. V podkroví sú čiastočne zrealizované aj omietky a podhľady s tatranským profilom. Celková rozloha rovinatého pozemku  je 327 m2, úžitková plocha domu bez pivníc je približne  94 m2 - a 140 m2 vrátane garáže a pivnice.  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: rozostavaná uzatvorená stavba, osadené okná, vstupné dvere, rozvody kúrenia aj s kotlom, čiastočne elektroinštalácia, prípojka vody, čiastočne omietky.
Materiál stavby: kváder, keramický strop.
Strecha:  pálená škridla.
Podlahy: betónové.
Okná: plastové  - aj v pivniciach .
Vykurovanie: ústredné ( plechové radiátory ) kotol na tuhé palivo.
Teplá voda: súbežne s UK - samostatný bojler s el. dohrevom.
Prípojky: vodovod, el. energia pred pozemkom.
Vybavenie: -

Detailné informácie

Interné ID :
14821
Cena :
67 000 €
Podlahová plocha :
94 m2
Plocha pozemku :
327 m2
Počet podlaží :
3
Poschodie :
0
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Iná
Podlahy :
Betónová
Strop :
Keramický
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Tuhé palivo
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
som-sipkov-mk5.jpg
som-sipkov-mk6.jpg
som-sipkov-mk7.jpg

Lokalita , Šípkov

Pôdorysy

podorys 1
podorys 1
podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti