header-logo2.png
pozemky-podstriebornicou-1.jpg
pozemky-podstriebornicou-2.jpg
pozemky-podstriebornicou-3.jpg
elektroinstalacia-1.jpg
elektroinstalacia-zhora.jpg

Stavebné pozemky v nádhernom prostredí. v projekte .. Pod Striebornicou .. - Uhrovec

Uhrovec, Uhrovec

55

Popis

Projekt výstavby rodinných domov .. Pod Striebornicou .. sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec. obklopenej príjemnou prírodnou scenériou. vytváranou pohorím Strážovských vrchov. Je zasadený do prostredia medzi miestnym vodným tokom a rekreačným areálom Striebornica vybaveným náučným chodníkom. oddychovými zónami. chatovou osadou ... Prostredie ponúka krásne výhľady. možnosti trávenia voľného času cyklistikou. turistikou a spoznávaním okolia.

Obec Uhrovec je strediskovou obcou. s kompletnou občianskou vybavenosťou – lekár. lekáreň. obchod. večierka. zrekonštruovaná škola a škôlka... Pre deti sú k dispozícii multifunkčné ihriská pre najmenších. ako aj pre väčšie deti.

Samotná lokalita projektu je situovaná v okrajovej časti obce. na rovinatej a slnečnej parcele. Bude vybavená kompletnou infraštruktúrou – nové cesty. osvetlenie. chodníky. ako aj prípojky na všetky siete – el. energia. vodovod. plyn a kanalizácia vyústená do centrálnej čističky odpadových vôd. Bonusom bude rozvod optickej siete s internetom a Magio televíziou. Projekt bude budovaný postupne v troch etapách. pričom prvá etapa ponúka stavebné pozemky a v ďalších etapách budú k dispozícii novostavby rodinných domov z výberu v našej ponuke.

Samotné stavebné pozemky boli projektované v optimálnej veľkosti a rozmeroch. tak aby umožnili pohodlné umiestnenie stavby bungalovu. parkovacieho státia a voľnočasovej zóny v zadnej časti pozemku. Siete budú k dispozícii na hranici pozemkov. 

Viac informácií, ponuku jednotlivých pozemkov nájdete na stránke projektu - https://www.realiss.sk/podstriebornicou

Detailné informácie

Interné ID :
24521
Plocha pozemku :
600 m2
Rozmer pozemku :
20 x 30
Druh pozemku :
Stavebný
Orientácia :
Svahovitosť :
Rovinatý
Oplotenie :
NIE
Umiestnenie :
Intravilán
Príjazd :
Spevnená cesta
Pripravenosť k zástavbe :
Schválené v územnom pláne
Zastavanosť :
NIE
trafostanica.jpg
vykop_nn_siete.jpg
stav-maj-2021.jpg

Lokalita Uhrovec, Uhrovec

Pôdorysy

Video

Podobné nehnuteľnosti