header-logo2.png
dom-banovce-sv.jpg
dom-banovce-sv1.jpg
dom-banovce-sv2.jpg
dom-banovce-sv3.jpg
dom-banovce-sv4.jpg

Priestranný rodinný dom s piatimi izbami. garážou. okrasnou záhradou a pozemkom 736 m2 pri centre mesta

Hollého, Bánovce nad Bebravou

215 000

Popis

Poloha: pokojné bývanie s dostatkom priestoru s výhodami polohy pri centre mesta ponúka 5 izbový, dvojpodlažný rodinný dom s rovinatým, slnečným pozemkom. Nachádza sa neďaleko centra mesta, vo  vedľajšej ulici - Hollého. Je situovaný na priestrannom, oplotenom pozemku s upraveným okolím o rozlohe 736 m2. Susediace stavby sa nachádazajú po jednej strane ( v zadnej časti pozemku bez suseda ). Pozemok poskytuje dostatok priestoru pre voľný čas, ako aj časť pre záhradku a hlavne pohodlný prístup ku kompletnej občianskej vybavenosti ( škola, škôlka, úrady, nákupné centrum ...). 
Opis: rodinný dom má dve obytné podlažia, je vybavený garážou a kompletným podpivničením.  Jeho prízemné obytné podlažie tvorí hala so schodiskom spájajúcim pivnice a podkrovné podlažie, dve priestranné samostatné izby orientované na západnú stranu, kuchyňa s komorou, jedáleň a kúpeľňa s toaletou. Druhé podkrovné podlažie dostupné po vnútornom schodisku pozostáva z dvoch samostatných izieb a podkrovných priestorov ( podlažie má dovedené rozvody s možnosťou dobudovania kúpeľne ). Pivničné priestory tvorí veľká garáž, práčovňa, kotolňa, priestor pri schodisku a veľká pivnica. Dom bol postavený v roku 1973 z pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými drevenou palubovkou v dvoch izbách, plávajúcou podlahou v kuchyni a izbe v podkrový, keramickou dlažbou v kúpeľni, inak prevažne linoleom . Je napojený na všetky inžinierske siete - el. energiu 230 V / 400 V, verejný vodovod, plyn a kanalizáciu. Stropy sú železobetónové. Vykurovanie je zabezpečené ústredným radiátorovým kúrením ( liatinové radiátory ), vyhrievaným plynovým kotlom. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, počas ktorej boli okná vymenené za plastové - vrátane vstupných dverí, zateplená severná stena, vyvložkované komíny. Inak je starostlivo udržiavaný a plne funkčný. Vstup na pozemok je cez  dvojkrídlovú bránu. V zadnej časti pozemku je k dispozícii prístavba hospodárskej miestnosti užívanej ako sklad náradia a samostatná hospodárska budova pri záhrade. Na pozemku je k dispozícii vonkajšie sedenie v okrasnej záhrade. Celková rozloha prevažne rovinatého pozemku  je 736m2, podlahová plocha domu je približne 195 m2 - vrátane garáže a pivníc.  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: plne funkčný s vymenenými oknami za plastové vrátane vstupných dverí, zateplená severná stena, vyvložkované komíny, plne funkčný, starostlivo udržiavaný.
Materiál stavby: pálená tehla, železobetónový strop.
Strecha: sedlová, pálená škridla.
Podlahy: betónové, linoleum, plávajúca podlaha v izbe a kuchyni, drevená palubovka ( v 2 izbách  ), keramická dlažba ( kúpeľňa ).
Okná: plastové , drevené - pivnice.
Vykurovanie: ústredné ( liatinové radiátory, radiátorové, plynový kotol.
Teplá voda: súbežne s UK.
Prípojky: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia.
Vybavenie: garáž, všetky IS, hospodárska budova, vonkajšie posedenie

Detailné informácie

Interné ID :
13521
Cena :
215 000 €
Podlahová plocha :
195 m2
Plocha pozemku :
736 m2
Počet podlaží :
2
Poschodie :
0
Stav :
Čiastočná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
1973
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
garáž, pivnice, všetky IS, hospodárska budova

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Sedlová
Podlahy :
Drevené Iná
Strop :
Železobetón
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
dom-banovce-sv5.jpg
dom-banovce-sv6.jpg
dom-banovce-sv7.jpg
dom-banovce-sv8.jpg
dom-banovce-sv9.jpg