header-logo2.png
kb-radlinskeho-csa.jpg
kb-radlinskeho-cs.jpg
kb-radlinskeho-cs1.jpg
kb-radlinskeho-cs2.jpg
kb-radlinskeho-cs3.jpg

Investičná príležitosť - rodinný dom / predajňa 110 + 42 m2 + príslušenstvo na frekventovanej ulici pri centre mesta - ul. Radlinského ...

Radlinského, Bánovce nad Bebravou

119 000
Rezervované

Popis

Poloha: ponúkame investičnú príležitosť do rodinného domu s úžitkovou plochou cca 270 m2, využívaného v súčasnosti ako veľká predajňa so skladmi - so skvelou polohou. Dom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou,  v tesnom susedstve centra mesta, na veľmi frekventovanej ulici spájajúcej samotné centrum mesta s autobusovou stanicou. Je situovaný pri škole, v susedstve komerčne užívaných nehnuteľností, s rovinatou záhradou v zadnej časti orientovanou na  juhozápadnú stranu. Dom  je v prednej časti vybavený výkladovým oknom a dvoma samostatnými vstupmi.
Opis: rodinný dom je prízemný, jednopodlažný, čiastočne podpivničený,  s voľným podkrovím. Prízemné podlažie dostupné priamo z ulice je tvorené priestorom veľkej predajne ( 110 a 42 m2 ) s výkladovým oknom, za predajňou je k dispozícii priestor užívaný pre výstavu vzoriek, schodisko do pivnice, časť so sociálnym zázemím a samostatná kancelária s vlastným vstupom priamo z ulice. Podkrovie je voľné, slúži ako úložný priestor. V zadnej časti domu sú k dispozícii hospodárske miestnosti. Pivničnú časť tvorí miestnosť pod časťou predajne v ktorej je umiestnené aj kúrenie. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii, počas ktorej bol upravený na účely predajne ( uložená dlažba, stierky, plastové okná, interiérové úpravy ... ). Dom je napojený na el. energiu 230 V, verejný vodovod a kanalizáciu. Plyn sa nachádza pred pozemkom. Vykurovaný je ústredným kúrením s kotlom na tuhé palivo. K dispozícii je aj studňa s úžitkovou vodou ). Celková rozloha rovinatého pozemku  je  681  m2.  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: čiastočná rekonštrukcia - úprava na účely predajne ( uložená dlažba, stierky, plastové okná, interiérové úpravy .. . )
Materiál stavby: pálená tehla, kváder, trámový strop.
Strecha: pôvodná, betónová škridla
Podlahy: betónové, v časti predajne dlažba.
Okná: po výmene plastové .
Vykurovanie: ústredné, tuhé palivo.
Teplá voda: súbežne s UK.
Prípojky: el. enegia, vodovod, kanalizácia. Plyn - pred pozemkom. Studňa.

Detailné informácie

Interné ID :
21421
Cena :
119 000 €
Podlahová plocha :
270 m2
Plocha pozemku :
681 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Čiastočná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Sklady, studňa, pivnica

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla, kváder
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Iná
Podlahy :
Dlažba Betónová
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla betónová
Zdroj tepla :
Tuhé palivo
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :