Zabezpečili sme pozemok, kupujúcich, financovanie pre výstavbu piatich rodinných domov v obci Dežerice - so stavebnou spol. SIPA

Novostavby rodinného domu DežericeOkres: Bánovce nad Bebravou 020713
Obec: Dežerice
Vybavenie: vodovod, el. energia, plyn
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb: 4
Celková rozloha pozemku: 540 m2
Počet rodinných domov: 5 

Cena: 90.000 EUR - všetky domy úspešne predané a odovzdané  

Popis
Poloha: novostavba nízkoenergetických rodinných domov sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebravou. Areál s vlastnou - uzavretou prístupovou cestou je situovaný vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza a centru obce. Uzavretá cesta poskytne obyvateľom nadštandard súkromia a bezpečia, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.
Opis: domy sú súčasťou areálu s vlastnou prístupovou cestou, každý s vlastným pozemkom o rozlohe približne 540 m2. Samotné domy sú prízemné typu bungalov a pozostávajú z troch samostatných izieb, priestrannej otvorenej haly tvoriacu obývačku s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľne s WC, komory, rodinnej kúpeľne a vstupnej chodby. Obývačka je vybavená vstupom na terasu. Úžitková plocha tak dosahuje 105 m2. Dom je stavaný s ohľadom na moderné riešenie interiéru a čo najnižšie prevádzkové náklady. Je postavený z pórobetónových tvárnic so zateplením o hrúbke 15 cm, s väzníkovým krovom so zateplením o hrúbke 30 cm. Strešná krytina je škridlová. Zateplená je taktiež podlaha s izoláciou o hrúbke 12 cm. Presvetlenie domu zabezpečujú plastové okná s izolačným trojsklom. Sú vykurované podlahovým kúrením napojeným na moderný plynový kondenzačný kotol. K dispozícii sú všetky inžinierske siete - el. Energia, vodovod, plyn, odpad je zvedený do centrálnej čističky odpadových vôd. Využiť bude možné aj podkrovný priestor dostupný cez vyklápacie schody. Rodinné domy budú poskytovať za zaujímavú cenu a veľmi nízke prevádzkové náklady, bývanie vo vlastnom dome pri okresnom meste s vlastným pozemkom a atmosférou bývania v obci.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  

Fotogaléria:

Video: