Našli sme kupujúcich, zabezpečili sme financovanie a kompletný realitný servis projektu výstavby domov v Dežericiach

Novostavba rodinného domu DežericeOkres: Bánovce nad Bebravou 020713
Obec: Dežerice
Vybavenie: vodovod, el. energia, plyn
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa122 m2
Počet izieb: 4
Celková rozloha pozemku: 400 m2
Počet rodinných domov: 3

Cena: 89.800 EUR - všetky domy úspešne predané a odovzdané  

PopisPoloha: novostavba piatich samostatných, nízkoenergetických, dvojpodlažných rodinných domov  sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr.  Areál je situovaný vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom do centra obce, ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza. Vedlajšia cesta poskytne obyvateľom  súkromie  a bezpečie, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.
Opis: samotné rodinné domy sú projektované ako dvojpodlažné s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a ich čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred každým domom je miesto pre dve parkovacie státia. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene prechádzajúcej do chodby so schodiskom, kúpeľne ( sprchovací kút ), samostatného WC, izby ( využiteľnej ako pracovňu - spálňa ) a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Na druhom podlaží  dostupnom po schodisku sú tri  priestranné - samostatné izby ( 3,3 x 3,8 m ) a veľká kúpeľňa s toaletou. Jedna z izieb je vybavená vlastným šatníkom. Domy sú stavané z kvádre s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Mediteran - strecha je taktiež zateplená, okná sú plastové s izolačným trojsklom. Domy budú kompletne zateplené a vykurované moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod a plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy.  Domy budú odovzdávané dokončené a plne funkčné. V cene sú zahrnuté aj interiérové dvere, kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov, plávajúce podlahy, steny vymaľované na bielo, prestrešenie vstupu do domu. Úžitková plocha domu je 122 m2. Domy budú stáť na pozemkoch o rozlohe cca  400  m2.
Predpokladaný termín ukončenia výstavby: november 2013.
V súčasnosti je jeden rodinný dom predaný a odovzdaný, ďalší je už rezervovaný, voľný je už len posledný rodinný dom ktorý je možné rezervovať a upraviť jeho dispozíciu.
Taktiež Vám v našej kancelárii poskytneme bližšie informácie.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria - stav výstavby k 8-3-2014:

Fotogaléria - stav výstavby k 3-8-2013: Fotogaléria - stav výstavby k 3-7-2013: Fotogaléria - vizualizácia :