Záhrada s chatou ZO VinohradyOkres: Bánovce nad Bebravou 014217
Obec: Bánovce - ZO Vinohrady    
Vybavenie: el. energia, voda, chata, pivnica, záhrada         
Nehnuteľnosť: záhradná chata s pozemkom  Mapa
Počet izieb: 1    
Celková rozloha pozemku: 297 m2

Cena: 12.600 EUR - predané   Mám záujem

Popis 
 
Poloha: záhradná chata sa nachádza v príjemnom prostredí záhradkárskej osady Vinohrady, na slnečnom a rovinatom pozemku. Je situovaná v pomerne tichom prostredí, v susedstve ostatných záhrad ( len z dvoch strán ) dostupná asfaltovou cestou. Pozemok je čiastočne oplotený a poloha chatky poskytuje dostatok súkromia.
Popis: samotná chatka je murovaná, kompletne podpivničená s podkrovím dostupnom po schodisku. Nadzemné podlažie je tvorené izbou, schodiskom do plnohodnotnej pivnice a komorou so schodiskom do podkrovia. Pivničnú časť tvorí jedna miestnosť so vstupom zo záhrady. Podkrovný priestor je možné využiť na dobudovanie podkrovnej izby. Chatka je murovaná s betónovou podlahou v izbe, prekrytou linoleom. Je vykurovaná lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo a má vlastný rozvod elektrickej energie. K dispozícii je na pozemku suchá toaleta. Na zalievanie záhradky je možné využiť prívod vody s čerpadlom. Samotný pozemok je vysporiadaný - v osobnom vlastníctve o rozlohe 297 m2 s ovocnými stromami, viničom a obrábanou záhradkou.. 
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :