Pozemok Malá HradnáOkres: Trenčín 014117
Obec: Malá Hradná    
Vybavenie: el. energia, vodovod 
Nehnuteľnosť: stavebný pozemok   Mapa
 
Celková rozloha pozemku: 2.286 m2

Cena: 19.500 EUR - predané    Mám záujem

Popis 
 
Poloha: Stavebný pozemok sa nachádza v príjemnom prostredí obce Malá Hradná vzdialenej len 5 km od hlavného ťahu TN - Prievidza a cca 8 km od Bánoviec nad Bebravou (cca.15 minút autom ). Je situovaný na slnečnom mieste s prístupom asfaltovou komunikáciou, neďaleko centra obce.
Pozemok je rovinatý oplotený živým plotom ktorý zároveň zabezpečuje dostatok súkromia, od cesty je oddelený zeleňou.  Za ani pred pozemkom niesú susediace stavby. V zadnej časti pozemku je miestny potôčik. Pozemok je vybavený prípojkou vody, možnosť pripojenia na el. energiu sa nachádza na hranici pozemku. Celková rozloha pozemku je 2.286 m2, má výhodný tvar obdĺžnika, pričom jeho šírka je 17 m.  .

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :