IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 012017
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. 9 Mája ( Centrum ) 
Mapa Vybavenie: loggia, 2 x pivnica
Poschodie: 1  
Počet izieb: 3 
Celková plocha: 71,08 m2
Cena: 56.300 EUR - predané   Mám záujem

PopisPoloha: trojizbový byt s balkónom a dvoma pivnicami sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta s veľmi dobrou dostupnosťou ( cca.5 minút chôdze ) na Nám. Ľ. Štúra ( obchody, úrady ), autobusovú a vlakovú stanicu - na ulici 9. Mája. Je situovaný v menšom murovanom, štvorpodlažnom bytovom dome, na jeho prvom poschodí, s loggiou a oknami v izbách orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis:
samotný byt pozostáva z troch izieb ( spálňa vybavená loggiou ), kuchyne, chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne a samostatného WC. Ku jeho vybaveniu patrí už spomenutá loggia v izbe a dve uzamykateľné pivnice v suteréne. Byt má vymenené všetky okná a balkónové dvere za plastové, položené plávajúce podlahy v izbách, vymenené linoleum v chodbe a kuchyni a je starostlivo udržiavaný vo veľmi dobrom stave. Vstup do bytového domu je chránený elektronickým vrátnikom. Celková úžitková plocha je 71,08 m2. Byt je v družstevnom vlastníctve.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :