NáhľadOkres: Bánovce nad Bebravou 023217
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. M.R.Štefánika  ( SEVER ) 
Mapa Vybavenie: pivnica
Poschodie: 2  
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 67 m2
Cena: 28.200 EUR - predané  Mám záujem

PopisPoloha: ponúkame na predaj 2 izbový priestranný byt o rozlohe 67 m2 nachádzajúci sa v menšom dvojposchodovom, murovanom bytovom dome neďaleko centra mesta (cca.200 m ) na málo frekventovanej ul. M.R. Štefánika. Byt je situovaný na jeho druhom poschodí, okná v kuchyni sú orientované na tichú a slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: byt pozostáva zo vstupnej chodby, murovaného jadra so samostatným WC, priestrannej kuchyne a dvoch izieb. Ku jeho vybaveniu patrí veľká pivnica v suteréne domu. Byt je bez výraznejších rekonštrukcií a pred užívaním bude vyžadovať opravu a renováciu. Je vykurovaný vlastným kúrením - lokálnymi telesami plynovými, teplá voda je pripravovaná v plynovom prietokovom ohrievači. Podlahové krytiny tvoria v izbách drevené parkety prekryté kobercami, v kuchyni a chodbe linoleum, v jadre dlažba. Celková rozloha bytu je 67 m2. .
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :