KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 022617
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Partizánska 
MapaVybavenie: komora, pivnica, parkovanie  
Poschodie: prízemie  
Počet izieb: 2
Celková plocha: 56 m2
Cena: 320 EUR/mesiac vrátane energií - prenajaté      Mám záujem

Popis

Poloha: 2 izbový zrekonštruovaný byt s vlastným kúrením sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - na ulici Partizánska. Ulica smeruje od hlavného ťahu TN - Prievidza ku areálu firiem v bývalom závode TATRA s dobrou dostupnosťou ku centru mesta čím robí polohu bytu atraktívnou.
Opis: byt sa nachádza v budove vybavenej uzavretým vstupom a parkovacou plochou. Je situovaný na prízemí so samostatným vstupom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou skriňou, samostatnej kuchyne, kúpeľne s toaletou, spálne, obývačky a komory. Je vybavený vlastným plynovým, ústredným kúrením, meraním energií a oddeleným vstupom. K dispozícii je parkovacia plocha, prestrešená terasa na prízemí a pivničné priestory. Celá budova je po kompletnej rekonštrukcii, vrátane interiérového vybavenia, rozvodov, zateplenia a celkovej dispozície ... Celková rozloha bytu je 56 m2.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :