Rodinný dom Žitná - RadišaOkres: Bánovce nad Bebravou 031917
Obec: Žitná - Radiša     
Vybavenie: el. energia, vodovod, studňa, hospodárska budova       
Nehnuteľnosť: rodinný dom  Mapa
Počet izieb: 2    
Celková rozloha pozemku: 2443 m2

Cena: - predané Mám záujem

Popis 
 
Poloha: starší rodinný dom stojaci na krásnom, veľkom pozemku sa nachádza v príjemnom prostredí podhorskej obce Žitná - Radiša vzdialenej cca 8 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou. Je situovaný na veľkom, slnečnom pozemku ( vo vstupnej časti a časti dvora rovinatom, následne sa zvažujúcom v časti záhrady ) poskytujúcom pokoj, súkromie a výhľad na okolitú prírodu. K dispozícii je záhrada v tichej zadnej časti.
Opis: rodinný dom je prízemný s voľným podkrovím. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou predsieňou, kuchyňou s jedálenským kútom, dvoma izbami a kúpeľňou ( s vaňou, toaleta suchá vonku). V zadnej časti sa nachádza prístavba hospodárskej budovy využívanej v súčasnosti ako sklad. Dom je postavený z kombinácie kameňa a pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými zväčša linoleom. Jeho vykurovanie je zabezpečené lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo a el. energiu. Napojený je na el. energiu, vodovod a je k dispozícii vlastná studňa s úžitkovou vodou. Dom sa nachádza v pôvodnom stave, s menšími opravami, vyžadujúcom jeho ďalšiu renováciu - prípadne využitie krásneho pozemku na výstavbu nového domu a jeho technické využitie. Pozemok má celkovú rozlohu až 2443 m2 o šírke približne 20m. .
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :