Rodinný dom PečeňanyOkres: Bánovce nad Bebravou 021917
Obec: Pečeňany    
Vybavenie: el. energia, vodovod, studňa, hospodárska budova       
Nehnuteľnosť: rodinný dom  Mapa
Počet izieb: 3    
Celková rozloha pozemku: 881 m2

Cena: 26.000 EUR - predané   Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 3 izbový prízemný rodinný dom sa nachádza v obci Pečeňany, vzdialenej len 5,5 km do Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný neďaleko centra obce, na slnečnom a rovinatom pozemku so záhradkou v jeho zadnej časti. Príjazd k pozemku je asfaltovou cestou.
Opis: samotný rodinný dom je prízemný, čiastočne podpivničený s neobytným podkrovím. Obytné podlažie je tvorené vstupnou chodbou, veľkou kuchyňou, troma samostatnými izbami, kúpeľňou s WC, komorou a schodiskom do pivnice. V zadnej časti domu sa nachádza priestor garáže a prístavba hospodárskej budovy využívanej ako sklad / prípadne dieľňa. Dom je napojený na el. energiu, vodovod, k dispozícii je kopaná studňa s úžitkovou vodou. Je postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami ( v dvoch izbách drevená palubovka ). Kúrenie je ústredné radiátorové s kotlom na tuhé palivo a elktrokotlom ( v súčasnosti poškodené dva radiátory ). Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Dom je v pôvodnom stave s potrebou jeho údržby a stojí na pozemku o celkovej rozlohe 881 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria : </p</