NáhľadOkres: Bánovce nad Bebravou 013716
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. K zornici ( STRED )
MapaVybavenie: 3 x balkón, pivnica 
Poschodie: 4 
Počet izieb: 4
Celková plocha: 89 m2
Cena: 56.500 EUR - predané    

Popis

Poloha: 4 izb. veľkometrážny byt o rozlohe 89 m2 sa nachádza v blízkosti centra Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v tichom prostredí vedľajšej ulice, v menšom panelovom bytovom dome, na jeho štvrtom poschodí. Okná v kuchyni a obývačke má orientované na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby, štyroch samostatných izieb ( tri vybavené balkónmi ), priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a samostatného WC a komory priamo v byte. K jeho vybaveniu patria balkóny v troch izbách, vyššie uvedená komora priamo v byte a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou počas ktorej boli vymenené okná za plastové, nová kuchynská linka, položené plávajúce podlahy a ďalšie menšie interiérové úpravy. Je vykurovaný ústredným kúrením. Celková rozloha bytu je 89 m2..


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :