KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 011013
Obec: Uhrovec
Lokalita: v tichej časti obce
MapaVybavenie: komora, pivnica, balkón
Počet izieb: 4
Poschodie: 3
Celková plocha : 89 m2
Cena: 41.200 EUR - predané 

Popis Poloha: 4 izb. veľkometrážny byt 89 m2 sa nachádza v podhorskej obci Uhrovec, vzdialenej cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Obec je vybavená kompletnou občianskou vybavenosťou ( zrekonštruovaná škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, multifunkčné detské ihrisko ... ). Samotný byt je situovaný v tichom prostredí, v panelovom bytovom dome neďaleko centra obce - na jeho treťom poschodí s kuchyňou a obývačkou orientovanou na západnú stranu a dvoma izbami orientovanými na východnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby, štyroch samostatných izieb, priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a samostatného WC v murovanom jadre a komory priamo v byte. K jeho vybaveniu patrí balkón v obývačke, vyššie uvedená komora v byte a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou počas ktorej bolo vymurované nové bytové jadro s obkladom a sanitou, nové stierky v byte, nová kuchyňa a položené zateplené linoleum na podlahy. Je vykurovaný ústredným kúrením. Bytový dom je vybavený vlastnou kotolňou. Celková rozloha bytu je 89 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :