Dom v obci Horné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 033716
Obec: Horné Naštice
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb: 6
Celková rozloha pozemku: 714 m2

Cena: 105.000 EUR - predané  

Popis 
 
Poloha: 6 izb. kompletne podpivničený rodinný dom s dvomi obytnými podlažiami sa nachádza vo vyhľadávanej obci Horné Naštice, v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. V obci je k dispozícii materská škola, obchody... Samotný dom je situovaný na rovinatom, slnečnom, ohradenom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce, v tichej vedľajšej ulici s príjemným výhľadom.
Opis: rodinný dom je riešený ako kompletne podpivničený, s dvomi obytnými podlažiami - každé s vlastným vstupom. Prízemné podlažie je vyvýšené a pozostáva zo vstupnej chodby s presvetleným schodiskom, chodby, troch samostatných izieb, priestrannej kuchyne, kúpeľne s WC a komory. Na druhom podlaží sú taktiež tri samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora a slnečná terasa. Pivničná časť pozostáva z kotolne, dvoch samostatných miestností a garáže s vjazdom zo dvora. Rodinný dom je postavený z kombinácie kvádre a pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými linoleom a kobercami - v izbách, inak keramickou dlažbou. Postavený bol v roku 1972, je udržiavaný a zachovalý vo veľmi dobrom stave, pričom okná na hornom podlaží boli vymenené za plastové. K dispozícii je el. energia 240/400 V, vodovod, plyn a kopaná studňa na pozemku. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Vykurovaný je ústredným kúrením v kombinácii plyn / tuhé palivo. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK na spodnom podlaží, na poschodí samostatným elektrickým bojlerom.. Samotný pozemok má rozlohu 714 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria : </p</