Rodinný dom Malé ChlievanyOkres: Bánovce nad Bebravou 022216
Obec: Bánovce - Malé Chlievany
Vybavenie: el.energia 220/380 V, vodovod, plyn, garáž, krb 
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb: 5 
Celková rozloha pozemku : 2059 m2
Cena: 79.000 EUR - predané 

Popis

Poloha: 5 izbový rodinný dom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - mestská časť Malé Chlievany. Je situovaný v okrajovej časti v susedstve rodinných domov na slnečnom a z časti rovinatom pozemku. Obec má veľmi dobrú dostupnosť k centru mesta / cca. 2 km /, hlavnému ťahu TN - Prievidza ako aj k pracovným príležitostiam vo firmách HELLA, Gabor ...
Opis: rodinný dom je podpivničený s dvoma obytnými podlažiami, vybavený vlastnou garážou a vnútorným krbom. Jeho prízemné podlažie je tvorené vstupnou chodbou s kúpeľňou, predsieňou smerujúcou k priestrannej hale tvoriacu priestrannú jedálenskú časť s kuchyňou, obývačkou s krbom a výhľadom do záhrady, samostatnou izbou a schodiskom spájajúcim obytné podlažia. Na medzi poschodí sa nachádza samostatná izba. Na poschodí sú k dispozícii dve samostatné izby / každá vybavená balkónom / a veľká rodinná kúpeľňa s WC. Z vonkajšieho balkóna je dostupná miestnosť slúžiaca ako sklad. V pivniciach sa nachádza kotolňa, sklady a garáž. Rodinný dom je vykurovaný ústredným kúrením plynovým v kombinácii s kotlom na tuhé palivo, teplá voda je pripravovaná súbežne s UK / samostatný bojler na plyn a tuhé palivo /. Je napojený na el. energiu 220/380 V. Na záhrade je k dispozícii vlastná studňa. Dom bol postavený v roku 1998 z kvádre, podlahy sú betónové prekryté dlažbou v chodbách, hale a jadre, v izbách drevenými parketami. Strecha je sedlová s krytinou z pálenej škridle. V zadnej časti domu sa nachádza veľká slnečná záhrada so záhradným domčekom na uskladnenie náradia. Dom stojí na pozemku o rozlohe 2059 m2. Príjazd k pozemku je asfaltovou cestou.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :