KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 010516
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Gorazdova ( Dubnička )  
MapaVybavenie: loggia, pivnica    
Poschodie: 4
Počet izieb: 2
Celková plocha: 52,7 m2
Cena: 36.200 EUR - predané  

Popis

Poloha: 2 izbový byt sa nachádza v tichej časti sídliska Dubnička, v blízkosti termálneho kúpaliska - na ulici Gorazdova. Je situovaný na štvrtom poschodí, v zateplenom bytovom dome so zrekonštruovanou strechou a orientáciou okien v izbe a kuchyni na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: Byt pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, dvoch samostatných izieb, kuchyne s loggiou, kúpeľne a samostatného WC. V suteréne bytového domu je k dispozícii uzamykateľná pivnica. Byt sa nachádza v pôvodnom stave s oknami v izbách vymenenými za plastové. Samotný činžiak je zateplený, má zrekonštruovanú strechu, vymenené okná na schodisku a je vybavený vlastnou kotolňou. Vchod je chránený elektronickým vrátnikom. Celková rozloha bytu je 52,7 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :