KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 021916
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Husitská 
MapaVybavenie: balkón, 2xkomora   
Poschodie: 3
Počet izieb: 3
Celková plocha: 72 m2
Cena: 60.700 EUR - predané

Popis

Poloha: 3 izbový byt s dvoma komorami sa nachádza v tichej časti sídliska Dubnička - na ul. Husitská. Je situovaný na treťom poschodí ( bytový dom je vybavený výťahom ) s oknami v izbách orientovanými na juhozápadnú stranu a s pekným výhľadom z kuchyne a obývačky na priehradu a termálne kúpalisko. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza základná škola, autobusová zastávka ...
Opis: byt pozostáva z dvoch veľkých ( 16,3 m2 ) a jednej menšej izby ( 10,2 m2), kuchyne s priestranným jedálenským kútom, kúpeľne, samostatného WC, chodby a dvoch komôr ( väčšia o rozlohe 6 m2 ). Ku jeho vybaveniu patrí aj balkón dostupný z obývačky. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - vymenené okná za plastové, položená nová plávajúca podlaha, stierky v celom byte, nová kuchynská linka, jadro s novým obkladom a sanitou, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere ...  Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku. Celková rozloha bytu je 72 m2.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :