Záhradná chatka Okres: Bánovce nad Bebravou 011816
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ZO Vinohrady 
Vybavenie: sklad, pivnica   
Nehnuteľnosť: murovaná chatka  Mapa
Počet izieb: 1 + kuchynka 
Celková rozloha pozemku: 515 m2

Cena: 9.000 EUR - predané   

Popis

Poloha: záhradná chata sa nachádza v príjemnom prostredí záhradkárskej osady Vinohrady, s výhľadom na okolitú prírodu. Je situovaná na svahovitom pozemku - pri okraji, v tichom prostredí, v susedstve ostatných záhrad dostupná asfaltovou a z časti štrkovou cestou. Pozemok je čiastočne oplotený a jeho poloha poskytuje dostatok súkromia.
Popis: chatka je murovaná, podpivničená s podkrovím. Nadzemné podlažie je tvorené izbou s balkónom a kuchynkou s vchodom do skladu. Pivničnú časť tvoria dve samostatné miestnosti učené na skladovanie so samostatným vstupom zo záhrady. Podkrovný priestor je vybavený balónikom a je možný ho využiť na dobudovanie podkrovnej izby nakoľko strop je keramický. Chatka je murovaná s betónovými podlahami v izbe a kuchyni prekrytými linoleom. Strop je keramický. Je vykurovaná lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo. V zadnej časti chatky sa nachádza prestrešený, uzatvorený skladový priestor s betónovou podlahou. Samotný pozemok je vysporiadaný - v osobnom vlastníctve o rozlohe 515 m2.

 
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :