Rodinný dom Veľká HradnáOkres: Bánovce nad Bebravou 010616
Obec: Veľká Hradná
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn
Nehnuteľnosť: rodinný dom  Mapa
Počet izieb: 3 + 1
Celková rozloha pozemku: 970 m2

Cena: 82.300 EUR - predané   

Popis

Poloha: novostavba 4 izbového rodinného domu na predaj s priestranným pozemkom sa nachádza v príjemnom prostredí obce Veľká Hradná vzdialenej cca. 3 km od obce Svinná ležiacej na hlavnom ťahu Trenčín - Bánovce. Je situovaný na slnečnom, pozemku v tichej vedľajšej ulici, v susedstve rodinných domov, s príjazdom asfaltovou cestou.
Opis: samotný bungalov je moderne riešená jednopodlažná, čiastočne podpivničená ( dvojgaráž ) stavba s terasou ( v zadnej časti ). P ozostáva zo vstupnej chodby prechádzajúcej do veľkej haly plánovanej ako obývačka so vstupom na terasu a záhradu, priestrannej kuchyne s barovým pultom, troch samostatných izieb, veľkého šatníka, rodinnej kúpeľne plánovanej s rohovou vaňou a sprchovacím kútom a technickej miestnosti. Pivničnú časť tvorí veľká dvojgaráž dostupná z ulice a slúžiaca aj na umiestnenie kotla ústredného kúrenia. Podkrovie je pochôdzne s keramickým stropom. Dom je postavený z kvádre ( Porfix), s betónovými podlahami. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Dom zakrýva strecha z pálenej škridly Bramac. Vykurovanie je plánované ústredným kúrením radiátorovým s plynovým kotlom. Je napojený na el. energiu 240V/400V, vodovod, prípojka plynu sa nachádza na pozemku. Rodinný dom je dostavaný do štádia uzatvorenej hrubej stavby s rozvodom el. energie, kúrenia, vody a odpadov, izolácie podláh. Stojí na pozemku o celkovej rozlohe 970 m2.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :

</p</