Dom v obci Žitná - RadišaOkres: Bánovce nad Bebravou 030512
Obec: Žitná - Radiša
Vybavenie: vodovod, el. energia
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 567 m2
Cena: 20.000 EUR - predané   

Popis

Poloha: rodinný dom s garážou sa nachádza v podhorskej obci Žitná - Radiša vzdialenej približne 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný na rovinatom, oplotenom pozemku, v príjemnom prostredí tichej uličky s dobrým prístupom ku hlavnej ceste. V jeho blízkosti je dostupná autobusová zastávka, príjazd k pozemku je asfaltovou cestou.
Opis: rodinný dom je prízemný, jednopodlažný, v súčasnosti s neobytným podkrovím. Pozostáva z prestrešenej vonkajšej chodby, vstupnej predsiene, priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, obývačky, spálne, kúpeľne a samostatnej komory. Materiál stavby tvorí kombinácia kvádre, pálenej tehly a čiastočne kameňa ( pôvodná izba ) s betónovými podlahami, prekrytými linoleom a kobercami, dlažbou v jadre. Je napojený na el. energiu, obecný vodovod. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo - v každej z izieb a kuchyni. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojleri na tuhé palivo. K dispozícii je samostatne stojaca murovaná garáž pre osobné auto v zadnej časti pozemku, menšia záhradka a voľná zatrávnená plocha. Dom stojí na slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 567 m2.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :