Novostavba rodinného domu DežericeOkres: Bánovce nad Bebravou 024215
Obec: Dežerice
Vybavenie: vodovod, el. energia, plyn
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa122 m2
Počet izieb: 4
Celková rozloha pozemku: 377 m2
Dom pripravený k nasťahovaniu - nová fotogaléria

Cena: 92.000 EUR - predané
Cena plne funkčného, dokončeného domu, vrátane pozemku.

PopisPoloha: novostavba nízkoenergetického dvojpodlažného rodinného domu sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr. Doml je situovaný vo vedľajšej ulici s veľmi dobrým prístupom do centra obce, ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza. Vedlajšia cesta poskytuje súkromie a bezpečie, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu.
Opis: rodinný dom bol projektovaný ako dvojpodlažný s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred domom je miesto pre dve parkovacie státia. Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene prechádzajúcej do chodby so schodiskom, kúpeľne ( sprchovací kút ), samostatného WC, izby ( využiteľnej ako pracovňu - spálňa ) a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Na druhom podlaží dostupnom po schodisku sú tri priestranné - samostatné izby ( 3,3 x 3,8 m ) a miestnosť plánovaná ako veľká kúpeľňa s toaletou. Domy je stavaný z kvádre s betónovými podlahami. Strešnú krytinu tvorí škridla značky Mediteran - strecha je taktiež zateplená, okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom je kompletne zateplený a vykurovaný moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod a plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Dom  je plne funkčný. Dokončené sú aj vnútorné omietky, kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov, plávajúce podlahy, vymaľované steny, interiérové dvere, obidve kúpeľne vrátane sanity a obkladov, toaleta, obklad schodiska predpríprava kuchyne... . Úžitková plocha domu je 122 m2. Dom stojí na pozemku o rozlohe 377 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :