Komerčná budova BánovceOkres: Bánovce nad Bebravou 013815
Obec: Bánovce nad Bebravou
Vybavenie: všetky inžinierske siete
Nehnuteľnosť: komerčná budova Mapa
Počet miestností: 6+2+1
Celková rozloha pozemku: 843 m2

Cena: 110.000 EUR - predané

PopisPoloha: komerčná budova s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou v blízkosti frekventovanej ulice Partizánska s veľmi dobrou dostupnosťou k hlavnému ťahu TN - Prievidza ( cca. 800 m ). V jej blízkosti sa nachádza areál bývalého závodu TATRA, kde sídlia spoločnosti ktoré patria medzi hlavných zamestnávateľov v regióne.  Je situovaná na vlastnom pozemku o veľkosti 843m2 .
Opis: budova je jednopodlažná, čiastočne podpivničená s plochou strechou a s prístavbou montovaného skladu. Pozostáva z troch samostatných častí - každá s vlastným vstupom - kancelárskych priestorov, priestorov predajní a skladov so zabehnutými spoločnosťami v nájme. Prvá časť budovy so vstupom z cesty pozostáva z predajne o rozlohe 56 m2, kancelárie o rozlohe 39m2 ( vytvorená demontovateľnou priečkou ), troch skladov, menšej kancelárie a toalety. Druhá časť taktiež so vstupom od ulice pozostáva z predajne o rozlohe 56 m2 a menšieho skladu a toalety. V zadnej časti budovy prístupnej z dvora je miestnosť 35 m2 so sociálnym zázemím. Budova je z polovice podpivničená, pričom pivnica je využívaná na prevádzku stolárskej dielne a samostatnej plynovej kotolne. K dispozícii je montovaný sklad vo dvore. Budova je napojená na všetky inžinierske siete -el. energia, vodovod, plyn a kanalizáciu. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením plynovým ( menený kotol ). K vybaveniu patrí klimatizácia. Budova má bezproblémový prístup a možnosť parkovania v uzatvorenom - oplotenom dvore prislúchajúcom ku stavbe.  
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :

</p</