KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 012515
Obec: Dolné Naštice
Lokalita: vedľajšia ulica
MapaVybavenie: balkón, komora, pivnica, garaáž

Počet izieb: 3
Celková plocha: 78 m2
Cena: 32.500 EUR - predané

PopisPoloha: priestranný 3 izbový byt vybavený garážou, pivnicou, balkónom sa nachádza v obci Dolné Naštice vzdialenej len 2 km od Bánoviec nad Bebravou. Obec má veľmi dobré autobusové spojenie. Je situovaný v malom dvojposchodovom bytovom dome, vo vedľajšej ulici - v tichej časti obce s dobrou dostupnosťou ku centru.
Opis:
samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb ( jedna vybavená balkónom ), kúpeľne so sprchovacím kútom, priestrannej haly využívanej ako obývačka, samostatnej toalety a kuchyne s  jedálenským kútom a vlastnou komorou. K vybaveniu bytu patrí pivnica v suteréne a garáž s elektrickou energiou. Byt má plastové okná a balkónové dvere, plávajúcu podlahu v dvoch izbách a hale, dlažbu v kuchyni a chodbe, vymenený obklad v už murovanom jadre, otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Samotný bytový dom je vystavaný z porobetónu a byty sú vykurované samostatným elektrickým kúrením. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. K dispozícii je káblová televízia. Celková rozloha bytu je 79 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :