Pozemky PodlužanyLokalita: Trenčiansky kraj 011915
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Podlužany
Nehnuteľnosť: stavebné pozemky
Celková rozloha: od 660 do 1240 m2
Vybavenie: el.energia, vodovod, plyn, nová cesta
Výstavba individuálna, podľa vlastného projektu

Cena:
21 EUR / m2 ( tj. 13.860 EUR za parc. 660 m2 )
v cene sú zahrnuté zmluvy aj poplatky na kataster - predané 
Partner v oblasti financovania
VUB Banka


Popis:

Projekt nových stavebných pozemkov sa nachádza v tichej časti, vedľajšej ulice obce Podlužany s veľmi dobrou dostupnosťou do Bánoviec nad Bebravou ( len cca 6 km ), v susedstve zástavby rodinných domov ( len z jednej strany ). Je situovaný mimo hlavnej cesty s dobrým prístupom ku centru obce s výhľadom na okolitú prírodu. Poloha projektu poskytuje príjemné a tiché prostredie s dostatkom súkromia v novej ulici.
Opis: samotný pozemok na ktorom je projekt realizovaný je slnečný a rovinatý, bude dostupný z vedľajšej cesty novo vybudovanou komunikáciou. Na hranici každého pozemku - vedené pod príjazdovou cestou budú k dispozícii rozvody plynu, verejného vodovodu a elektrickej energie spolu s dažďovou kanalizáciou. ( rozvody budú vybudované do konca roka 2015 spolu so spevnenou cestou ktorá bude následne dokončená po zrealizovaní najťažších prác staveníkmi ). K dispozícii sú na výber parcely o výmere od 660 m2 do 1240 m2 -  v prvej etape 15 parciel. Projekt má vydané všetky potrebné povolenia preto je možné novými stavebníkmi ( rodinných domov ) na príslušnom stavebnom úrade požiadať o stavebné povolenia - podľa jednotlivých projektov domov. Pozemok  má výhodnú polohu vzhľadom na tichú lokalitu a blízkosť hlavnej cesty, s veľmi dobrou dostupnosťou ku hlavnému ťahu Trenčín - Prievidza / Topoľčany. V cene pozemkov je zahrnutý aj právny servis a poplatky na kataster. Samotná výstavba je individuálna podľa vlastného projektu. Cena zahŕňa okrem hodnoty samotného pozemku aj novú príjazdovú komunikáciu, rozvody energií ku jednotlivým pozemkom.

Partnerom v oblasti poskytnutia úverov sa stala VUB Banka, poskytujúca pre klientov kupujúcich stavebné pozemky v tejto lokalite - projekte zvýhodnené podmienky úverov na financovanie výstavby nehnuteľností ( podľa vlastných projektov ). Bližšie informácie u nás.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria - máme vybudovanú trafostanicu a rozvody el. energie:

Fotogaléria - máme vybudovanú vodu a plyn:

Fotogaléria - budujeme prístupovú komunikáciu:

Fotogaléria: