Rodinný dom PrusyOkres: Bánovce nad Bebravou 011215
Obec: Prusy
Lokalita: Prusy
Vybavenie: el. energia, voda,  plyn
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 3
Celková rozloha pozemku: 1984 m2

Cena: 50.000 EUR - predané

PopisPoloha: zachovalý a udržiavaný rodinný dom s garážou a priestranným pozemkom sa nachádza v obci Prusy, vzdialenej len cca. 3 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v príjemnom a tichom prostredí vedľajšej ulice - medzi rodinnými domami, s mierne svahovitým pozemkom orientovaným na slnečnú južnú stranu.
Opis: rodinný dom je čiastočne podpivničený ( približne 1/2 ), s jedným obytným podlažím a podkrovím dostupným z komory. Jeho obytné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene ( orientovanej ku záhrade ), chodby, troch priestranných a samostatných izieb ( dve orientované na južnú stranu ), kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne a komory. Pivničnú časť ( so samostatným vchodom zo záhrady ) tvorí kotolňa a sklad. Dom je postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami s drevenou palubovkou v izbách - vo veľmi dobrom stave. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla ( po výmene ). Je vykurovaný novšími lokálnymi vykurovacími telesami elektrickými ( možnosť plynu ), teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojleri. K dispozícii je el. energia 220/380 V, vodovod a plyn ( dovedený do domu k dvom gamatom ).  Rodinný dom je zachovalý a udržiavaný vo veľmi dobrom stave. V zadnej časti sa nachádza priestranná záhrada poskytujúca súkromie a  samostatná, murovaná garáž. Rodinný dom stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1984  m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :