KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 010915
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Matice Slovenskej
MapaVybavenie: 2 x komora, balkón
Poschodie: 1
Počet izieb: 2
Celková plocha: 66 m2
Cena: 38.200 EUR - predané 

PopisPoloha: priestranný, dvojizbový byt s balkónom a dvoma komorami sa nachádza na sídlisku Dubnička - na ulici Matice Slovenskej. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza škola, škôlka, autobusová zastávka, nákupné centrum ... Je situovaný na prvom poschodí panelového bytového domu.
Opis: Byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( jedna z izieb má dva vstupy ), kuchyne s priestranným jedálenským kútom, kúpeľne, samostatnej toalety a chodby. Ku jeho vybaveniu patrí balkón a dve komory ( jedna veľká ) v byte a druhá na medziposchodí. Byt má nové plastové okná a balkónové dvere, inak sa nachádza v pôvodnom - zachovalom stave. Samotný činžiak má zrekonštruovanú strechu, vchody chránené elektronickým vrátnikom a je vybavený vlastnou kotolňou. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku.  Celková rozloha bytu je 66 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :