KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 020815
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. A.Hlinku
MapaVybavenie: 2 x komora, klimatizácia 
Poschodie: 3
Počet izieb: 2
Celková plocha: 56 m2
Cena: 38.500 EUR - predané  

PopisPoloha: kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt s dvoma komorami, sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite pri centre mesta, na sídlisku STRED, na ulici A. Hlinku. V jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú úrady, obchody, škola, škôlka ... Je situovaný na štvrtom poschodí, s oknami v kuchyni orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: Byt pozostáva z dvoch samostatných izieb , kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne, samostatnej toalety, chodby so vstavanými skriňami a dvoch komôr ( komory boli spojené do jednej veľkej ). Samotný byt prešiel kompletnou - nadštandardnou rekonštrukciou -  zrenovované jadro ( hydromasážna vaňa, sadrokartónový strop s bodovým osvetlením) kuchyňa na mieru, omietky, drevené podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a chodbe, bezpečnostné vstupné dvere ( ADLO ), interiérové dvere , rozvody, plastové okná, vstavané skrine v chodbe, klimatizácia, bezpečnostný systém a ďalšie interiérové úpravy.    Celková rozloha bytu je 56 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku. Činžiak má zrekonštruované vchody s elektronickým vrátnikom, strechu a je zateplený. K dispozícii je do 14 dní.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :