IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 010515
Obec: Nedašovce
Lokalita: Nedašovce
Vybavenie: el. energia, studňa, plyn, altánok, hosp. budova
Nehnuteľnosť: chalupa
Počet izieb: 2
Celková rozloha pozemku: 1596 m2

Cena: 42.100 EUR - predané  

PopisPoloha: chalupa so štýlovo  zrenovovaným interiérom zachovávajúcim jej atmosféru a s veľkou upravenou záhradou sa nachádza v obci Nedašovce vzdialenej cca 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná pri centre obce, v blízkosti – cca. 50 m sa nachádza obchod, za ním obecný úrad a pošta. Záhrada je upravená za účelom trávenia voľného času a je orientovaná na tichú a slnečnú stranu poskytujúcu dostatok súkromia. Z obce je veľmi dobrý prístup na obe hlavné cesty spájajúce Bánovce nad Bebravou s Prievidzou a Topoľčanmi .
Opis: samotná chalupa je jednopodlažná, čiastočne podpivničená, s podkrovím ktoré je možné prípadne využiť na dobudovanie podkrovných izieb. Obytné podlažie tvoria dve priestranné izby, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa, komora a chodba.  Pivničné priestory tvorí kotolňa a miestnosť využívaná ako menšia dielnička - sklad, vstup je v zadnej časti chalupy.  Ku chalupe patrí aj menšia hospodárska budova v zadnej časti. Majitelia zrenovovali interiér - v dvoch izbách drevenú palubovku, položili plávajúcu podlahu v kuchyni a chodbe, osadili nové krbové kachle a zrealizovali ďalšie interiérové úpravy za účelom vytvorenia príjemnej atmosféry. V exteriéry bola záhrada vysadená okrasnými drevinami, v jej zadnej časti vyčlenený priestor na pestovanie, vybudovaný altánok, jazierko a ďalšie úpravy za účelom vytvorenia priestoru na trávenie voľného času. Chalupa je napojená na el. energiu 220/380V, plyn, vodu z vlastnej stude -  s možnosťou napojenia na verejný vodovod. Kúrenie je ústredné vyhrievané plynovým kotlom ( momentálne vyžadujúcom opravu ) a krbovými kachľami napojenými na centrálne umiestnený komín, teplá voda je pripravovaná v elektrickom bojleri. Celková rozloha pozemku je 1596 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :