IzbaOkres: Bánovce nad Bebravou 030315
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Partizánska
MapaVybavenie: 3 x balkón, pivnica
Poschodie: 4
Počet izieb: 2
Celková plocha: 66 m2
Cena: 34.200 EUR - predané !

PopisPoloha: priestranný 2 izbový byt s veľkou kuchyňou sa nachádza na ul. Partizánska v príjemnej a tichej lokalite po lesom s príjemným výhľadom na okolitú prírodu. Byt je situovaný na štvrtom poschodí / zo 6 / s oknami orientovanými na juhovýchodnú stranu.
Opis: byt pozostáva z dvoch izieb vybavených balkónmi, veľkej kuchyne s balkónom, predsiene, priestrannej chodby / možnosť využiť ako pracovňu prípadne kuchyňu a tým získať plnohodnotný trojizbový byt bez prechodných izieb /, kúpeľne s WC ( v murovanom jadre ) a samostatnej komory v byte. Byt je po rekonštrukcii, ktorá zahrnula výmenu obkladu a sanity v murovanom jadre, nové plastové okná a dvere, ďalšie interiérové  úpravy. Podlahovú krytinu tvorí plávajúca podlaha, byt je vykurovaný ústredným kúrením, k dispozícii je káblová televízia a internet. Samotný bytový dom má vlastné parkovisko, vchody chránené elektronickým vrátnikom, zrekonštruovaný vstup a strechu, zateplené bočné steny. Celková rozloha bytu je 66 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria :