PozemokOkres: Bánovce nad Bebravou 011512
Obec: Kšinná
Vybavenie: el.energia 220/380 V, vodovod
Nehnuteľnosť: chalupa  Mapa
Počet izieb: 2
Celková rozloha pozemku : 2211 m2
Cena: 14.500 EUR- predané 

Popis Poloha: chalupa so záhradou sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Kšinná, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná v tichej vedľajšej uličke, na svahovitom pozemku orientovanom na slnečnú juhozápadnú stranu, s výhľadom na obec a okolitú prírodnú panorámu. Z pozemku je dobrá dostupnosť ku samotnému centru obce.
Opis: Chalupa je dvojpodlažná s pristavanou hospodárskou budovou. Prízemné podlažie je tvorené izbou a kuchyňou. Na poschodí sa nachádza jedna priestranná miestnosť. Chalupa je postavená z kameňa, je vykurovaná kachľami na tuhé palivo. K dispozícii je el. energia 220/380 V a verejný vodovod. Za chalupou sa nachádza slnečná záhrada využiteľná ako stavebný pozemok poskytujúci okrem nádherného výhľadu aj dostatok súkromia. Celková rozloha pozemku je 2211 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :