Rodinný dom v obci UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 023711
Obec: Uhrovec
Lokalita: Uhrovec
Vybavenie: el.energia, vodovod, plyn, Mapa
studňa, garáž
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 2 + 3
Celková rozloha pozemku : 1180 m2
Predané
Cena: 72.800 EUR ( 2.193.173 Sk )

Popis

Poloha: rodinný dom so záhradou sa nachádza neďaleko centra podhorskej obce Uhrovec, vzdialenej len cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť (zrekonštruovaný školu, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, multifunkčné ihrisko ... ) a samotný dom je situovaný v príjemnom a tichom prostredí.
Opis: rodinný dom je súčasťou radovej zástavby dvoch domov s oddeleným pozemkom ako aj vlastným vstupom. Je kompletne podpivničený s dvoma obytnými podlažiami, s plochou strechou. Pivničné priestory tvorí garáž, slovenská izba, kotolňa, práčovňa a kúpeľňa, predsieň. Prvé obytné podlažie je tvorené kuchyňou s komorou, dvoma izbami, toaletou a schodiskom. Druhé obytné podlažie pozostáva z troch izieb, toalety so sprchou a loggie. Dom je postavený z kvádre, s betónovými podlahami prekrytými linoleom a kobercami. Strecha je plochá. Je napojený na el. Energiu 220/380 V, vodovod a plyn - k dispozícii je vŕtaná studňa. Kúrenie je ústredné s plynovým kotlom ( možnosť aj kotla na tuhé palivo ). Teplá voda je pripravovaná v el. bojleri. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Príjazd k pozemku je asfaltovou cestou. Na rodinnom dome bola opravená  strecha, vymenený plynový kotol aj s rozvodom kúrenia a nové interiérové dvere. K dispozícii je murovaný záhradný domček na pozemku. Celková rozloha pozemku je 1180 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria:
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg