Chalupa v obci OmastináOkres: Bánovce nad Bebravou 020511
Obec: Omastiná 
Vybavenie: el.energia, možnosť vodovodu 
Nehnuteľnosť: chalupa Mapa
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 1012 m2

Cena: 9.000 EUR - predané

 

Popis

Poloha: chalupa s pozemkom 1012 m2 sa nachádza v podhorskej  obci Omastinná vzdialenej 14 km od Bánoviec nad Bebravou.  Keďže ide o tichú obec v príjemnom prostredí došlo v nej v posledných rokoch hlavne  k výstavbe zariadení na trávenie voľného času - penzión, tenisový kurt a rekonštrukcií starších domov na víkendové chalupy. V jej susedstve sa nachádza turisticky vyhľadávaná obec Uhrovské Podhradie. Samotná chalupa je situovaná neďaleko centra obce, v susedstve rodinných domov.
Opis: chalupa je jednopodlažná, nepodpivničená s podkrovím. Podlažie tvoria dve izby a kuchyňa. V jej zadnej časti sa nachádza hospodárska miestnosť a samostatná pivnica zasadená do svahu. Je napojená na el. Energiu s možnosťou pripojenia na vodovod. Vykurovanie bolo riešené telesami na tuhé palivo. Chalupa je vystavaná z kameňa a bude vyžadovať celkovú rekonštrukciu. Pozemok je ohradený, s prístupom z asfaltovej cesty cez betónový most - ponad miestny potôčik.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria:images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg