Chalupa v obci KšinnáOkres: Bánovce nad Bebravou Číslo ponuky 014010
Obec: Kšinná
Vybavenie: el.energia, vodovod 
Nehnuteľnosť: chalupa
Počet izieb: 2  
Celková rozloha pozemku : 1156 m2

Cena: 18.260 EUR ( 550.100 Sk )

Popis

Poloha: udržiavaná dobová chalupa sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Kšinná, vzdialenej 15 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná na kopci, v tichej okrajovej časti neďaleko centra obce, s výhľadom na obec a okolitú prírodnú scenériu. Okná v izbách sú orientované na juhozápadnú stranu.
Opis: chalupa je jednopodlažná, čiastočne podpivničená so sedlovou strechou. Obytné  podlažie je tvorené dvoma izbami, z ktorých jedna slúži aj ako kuchyňa. V zadnej časti domu sa nachádzajú dve pivnice, jedna z nich disponuje samostatnou komorou prístupnou po drevených schodoch a je vo veľkosti izby. Chalupa bola napojená na el. Energiu 220/380V, verejný vodovod. Vykurovanie je riešené lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo. Konštrukcia strechy bola opravovaná, celkovo je chalupa plne funkčná a neustále udržiavaná vo veľmi dobrom stave. V zadnej časti je k dispozícii oplotená záhrada s výhľadom na obec a okolitú prírodnú scenériu. Ku chalupe patrí hospodárska budova slúžiaca ako sklad dreva v prednej časti. Celková rozloha pozemku je 1156 m2

Telefón

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229

prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :
Vstup
Chalupa v obci KšinnáPivnica s komorouZáhradaZáhradaPohľad na obec zo záhradyIzbaIzba - kuchyňaKomoraDreváreň 
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg