Chalupa v obci DvorecOkres: Bánovce nad Bebravou 023810
Obec: Dvorec
Vybavenie: el.energia, plyn na pozemku, studňa 
Nehnuteľnosť: chalupa Mapa
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 2604 m2
Predané
Cena:
26.000 EUR ( 783.276 Sk )

 

Popis

Poloha: chalupa s rozľahlou záhradou sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite obce Dvorec, vzdialenej len 3 km od centra Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná na slnečnom pozemku, neďaleko centra obce - obchodu, autobusovej zastávky. 
Opis: Chalupa je jednopodlažná s menšou pivnicou, podkrovím a prístavbou letnej kuchyne so sociálnou časťou v zadnej časti domu. Obytné podlažie je tvorené vstupnou predsieňou, dvoma priestrannými izbami, kuchyňou a komorou. V prístavbe sa nachádza letná kuchyňa, technická miestnosť a kúpeľňa. Dom je napojený na el. energiu 220/380 V s možnosťou pripojenia na plyn ( prípojka na pozemku ) a obecný vodovod, voda je čerpaná z vlastnej studne. Je vykurovaný lokálnymi vykurovacími telesami elektrickými, konštrukcia domu je z pálenej tehly. Samotný dom je v pôvodnom stave a je zachovalý, sociálna časť bude vyžadovať rekonštrukciu. Príjazd ku pozemku je asfaltovou cestou. Celková rozloha pozemku je 2604 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria:
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg