Rodinný dom v obci UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 022910
Obec: Uhrovec
Vybavenie: garáž, terasa
Nehnuteľnosť: rodiný dom Mapa
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 760 m2
PredanéPopis

Poloha: zrekonštruovaný rodinný dom sa nachádza v obci Uhrovec, vzdialenej cca 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v tichej ulici, na kopci s nádherným výhľadom z terasy na obec a okolitú prírodnú scenériu. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ( škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň ... )
Opis: rodinný dom je podpivničený s dvoma obytnými podlažiami. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou predsieňou, chodbou so schodiskom, kuchyňou s jedálenskou časťou, obývačkou s terasou, kúpeľňou s WC a technickou miestnosťou ( práčovňa ). Druhé podlažie pozostáva zo štyroch izieb a kúpeľne s WC. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahrnula novú strechu, okná a dvere, zateplenie, kúrenie vrátane plynového kotla a bojlera na teplú vodu, elektrické a vodovodné inštalácie, podlahy, interiérové dvere, kuchyňu vrátane spotrebičov, kúpeľne s obkladmi a sanitárkou  a ďalšie interiérové a exteriérové úpravy. Dom je napojený na verejný vodovod, el. energiu, plyn. Vykurovaný je ústredným kúrením -  plynovým, odpad je zvedený do vlastnej žumpy. K dispozícii je garáž pod terasou pred dokončením. Celková rozloha pozemku je 760 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria:

images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg