Rodinný dom Veľké ChlievanyOkres: Bánovce nad Bebravou Číslo ponuky 012710
Obec: Veľké Chlievany
Vybavenie: všetky IS, solár.kolektory,dom.čistička
Nehnuteľnosť: novostavba RD
Počet izieb:
Celková rozloha pozemku : 513 m2
Rezervované
Cena: 109.000 EUR ( 3.283.734 Sk )

Popis

Poloha: novostavba rodinného domu sa  nachádza len cca. 4 km od Bánoviec nad Bebravou - v obci Veľké Chlievany. Je situovaný v okrajovej časti obce v zástavbe rodinných domov.
Opis: dom je dvojpodlažný ( s obytným podkrovím ), nepodpivničený. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou chodbou, kuchyňou vybavenou rohovou linkou so vstavanými spotrebičmi - otvorenou s obývacou izbou ( vybavenou krbom s teplovzdušnými rozvodmi ) - so vstupom na terasu, samostatnou izbou, kúpeľňou s WC, komorou a schodiskom. Na druhom - podkrovnom podlaží sa nachádzajú tri izby vybavené balkónmi a priestranná kúpeľňa s WC. Dom je zateplený, vykurovaný ústredným kúrením - plynovým, vybavený solárnym ohrevom vody a možnosťou vykurovania krbom s teplovzdušnými rozvodmi s núteným obehom. Je napojený na všetky inžinierske siete, pričom odpad je zvedený do vlastnej čističky odpadových vôd. Je vybavený bezpečnostnými vstupnými dverami, satelitným rozvodom. Na pozemku je možné dostavať garáž na ktorú bolo vydané stavebné povolenie. Obytná plocha je 130 m2, celková rozloha pozemku je 513 m2.

Telefón

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229

prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :
Rodinný dom
KuchyňaObývačka s krbom 
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg
Obývačka - vstup na terasu Kúpeľňa SchodiskoVstupná hala na poschodíKúpelňa na poschodíKúpeľňa na poschodíIzbaIzba