Rodinný dom v obci BrezolupyOkres: Bánovce nad Bebravou Číslo ponuky 023709
Obec: Brezolupy
Lokalita: pri centre obce
Vybavenie: 220/380 V, vodovod, plyn, dielňa
Počet izieb: 4 + kuchyňa
Nehnuteľnosť:
rodinný dom
Celková rozloha pozemku : 227 m2

Cena:
48.131 EUR ( 1.449.994,5 Sk ) 

Popis

Poloha: Rodinný dom sa nachádza v obci Brezolupy vzdialenej cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou - pri hlavnom ťahu Trenčín - Prievidza. Je situovaný  vo vedľajšej ulici, pri centre obce ( v blízkosti sa nachádza obchod, autobusová zastávka ).
Popis: Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený - s obytným podkrovím. Prízemné podlažie je tvorené obývacou izbou, kuchyňou, kúpeľňou s WC, špajzou a predsieňou. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve samostatné izby, jedna otvorená spoločenská miestnosť a šatník. K dispozícii je dielňa v zadnej časti domu. Dom prešiel rekonštrukciou pri ktorej bolo nanovo vybudované podkrovné podlažie so zateplenou  strechou, vymenené el. inštalácie, nový kotol s rozvodmi, pristavená vstupná predsieň a interiérové úpravy. Dom je napojený na el. energiu 220/380 V, obecný vodovod, plyn. Je vykurovaný ústredným kúrením napojeným na plynový kotol. Odpad je zvedený vlastnej žumpy. Celková rozloha pozemku je 227 m2.


Telefón

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229

prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :
Rodinný dom v obci Brezolupy
Rodinný dom v obci BrezolupyKuchyňaIzbaSpoločenská miestnosťKúpeľňa 
images/stories/domy/Dom-uhrovec-so.jpg