Rodinný dom NedašovceOkres: Bánovce nad Bebravou 012019
Obec: Nedašovce     
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž    
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3  
Celková rozloha pozemku: 746m2
Video
Cena: 70.000 EUR - predané        
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: rodinný dom po rekonštrukcii sa nachádza v príjemnom prostredí obce Nedašovce, vzdialenej len cca 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný v susedstve rodinných domov, na rovinatom pozemku so samostatnou prestrešenou parkovacou plochou a záhradou v zadnej časti. Z pozemku je veľmi dobrý prístup ku centru obce.
Opis: rodinný dom je dvojpodlažný ( druhé podlažie podkrovné ), so samostatnou pivnicou na pozemku a vydláždeným vstupom, pričom majitelia sa počas rekonštrukcie snažili rešpektovať typ pôvodnej stavby. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou chodbou spájajúcou obytnú časť s letnou kuchynkou na konci chodby. Obytná časť pozostáva z predsiene so schodiskom, otvorenej kuchyne s obývačkou, samostatnej izby, kúpeľne s toaletou a úložného priestoru pod schodiskom. Na poschodí sa nachádza veľká izba s priestranným balkónom a podkrovná časť ( s možnosťou dobudovania izby ). V zadnej časti domu je k dispozícii veľká prestrešená parkovacia plocha ( 7x10,6 m ) vybavená montážnou jamou ( odizolovaná plastom ) a rozmernou vstupnou bránou. K dispozícii je samostatná pivnička na pozemku. Rodinný dom je napojený na el. energiu, vodovod a plyn. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením s plynovým kotlom, ktorý zároveň ohrieva teplú vodu. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Na pozemku je k dispozícii studňa napojená aj na rozvod v dome. Dom je postavený z nepálenej tehly, bol kompletne odizolovaný s novými betónovými podlahami a železobetónovým stropom, taktiež novou strechou s vytvorením podkrovia. Je po kompletnej rekonštrukcii, vybavený novým rozvodom el. energie a vody, novými omietkami, plávajúcimi podlahami, plastovými oknami ( vo vstupnej chodbe drevené ), parapetmi ( mramor ), novou kúpeľnou, toaletou, kuchynskou linkou na mieru ( masív ), dreveným schodiskom na poschodie, interiérovými dverami a ďalšími úpravami. Celková rozloha pozemku je 746 m2..

Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: zrekonštruovaná stavba.
Rekonštrukcia: po kompletnej rekonštrukcii, vybavený novým rozvodom el. energie a vody, novými omietkami, plávajúcimi podlahami, plastovými oknami ( vo vstupnej chodbe drevené ), parapetmi ( mramor ), novou kúpeľnou, toaletou, kuchynskou linkou na mieru ( masív ), dreveným schodiskom na poschodie, interiérovými dverami a ďalšími úpravami.
Materiál stavby: nepálená tehla, betónové podlahy, železobetónový strop.
Podlahy: keramická dlažba, plávajúce podlahy ( na betóne ).
Okná: drevené- chodba, plastové.
Vykurovanie: ústredné plynové, radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK
El. energia: 240/400 V.
Voda: vodovod, studňa
Plyn: áno
Odpad: žumpa


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: