Rodinný dom Krásna VesOkres: Bánovce nad Bebravou 011419
Obec: Krásna Ves     
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž    
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3  
Celková rozloha pozemku: 1567 m2
Video
Cena: - predané       
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: rodinný dom s veľkou, slnečnou záhradou ( s ovocnými drevinami ) sa nachádza v pomerne tichej, okrajovej časti obce Krásna Ves. Obec je vzdialená len približne 15 km od Bánoviec nad Bebravou a je zasadená do veľmi príjemného podhorského prostredia. Dom je situovaný vo vedľajšej ulici, v blízkosti lesa, na mierne sa zvažujúcom pozemku, orientovanom na južnú stranu. Pozemok má priamych susedov z dvoch strán a má prístupovú komunikáciu po celej jeho dĺžke. Z ulice je zároveň veľmi dobrý prístup ku centru obce.
Opis: rodinný dom je prízemný, čiastočne podpivničený ( približne 1/2 ), s jedným obytným podlažím a neobytným podkrovím dostupným po vnútornom schodisku. Jeho obytné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, troch veľkých samostatných izieb ( 4x4 m ), kuchyne s priestranným jedálenským kútom, kúpeľne s WC a schodiska do podkrovia s komorou. K domu bola pristavaná garáž so vstupom priamo z ulice ( s možnosťou vytvorenia vstupu priamo do domu ). Podkrovie je využívané ako voľný povalový priestor. V zadnej časti domu sa zo strany záhrady nachádzajú tri samostatné vstupy do pivníc využívaných ako sklady a kotolňa. Dom bol postavený v roku 1958 z kombinácie kvádre a pálenej tehly s betónovými podlahami prekrytými keramickou dlažbou v chodbe, kuchyni a kúpeľni, v jednej izbe linoleom a v dvoch izbách drevenou palubovkou. Strešnú krytinu rodinného domu tvorí pálená škridla. Rodinný dom je vykurovaný ústredným kúrením s plynovým kotlom a teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. Dom je možné dokurovať aj krbovými kachľami umiestennými v chodbe. K dispozícii je el. energia 220/380 V, vodovod a plyn . Odpad bude potrebné doriešiť. Rodinný dom je v pôvodnom, starostlivo udržiavanom stave s oknami v chodbe vymenenými za plastové. V zadnej časti pozemku sa nachádza prevažne rovinatá, slnečná záhrada s ovocnými drevinami a menším potôčikom za oplotením. Vo vstupnej časti pozemku je k dispozícii odborne udržiavaný porast viniča. Rodinný dom s grážou stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1567 m2.

Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodná, starostlivo udržiavaná stavba.
Materiál stavby: pálená tehla, kváder.
Podlahy: keramická dlažba, linoleum, drevená palubovka ( na betóne ).
Okná: drevené - dvojité, plastové ( chodba ).
Vykurovanie: ústredné plynové, radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK
El. energia: 240/400 V.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: