KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 011419
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Vystrkov ( STRED ) 
Mapa Vybavenie: komora, šatník, balkón, pivnica
Poschodie: 11  
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 67 m2
Cena:  - predané      
Mám záujem

Popis 

Poloha: 2 izbový veľkometrážny byt s komorou, šatníkom sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta - na ul. Vystrkov. Má jedinečnú polohu a v jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, obchody, úrady ... Je situovaný v jedenásťposchodovom bytovom dome - na jeho jedenástom poschodí ( z 11 ), s oknami a balkónom orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( jedna predelená na spálňu a obývačku ), priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, komory ( dostupnej z kuchyne ), kúpeľne, samostatného WC, šatníka - komory ( dostupný z chodby ) a veľkej chodby. Ku jeho vybaveniu patrí okrem komôr, balkón a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel rekonštrukciou počas ktorej boli okná a balkónové dvere vymenené za Euro okná, vymurované jadro, položená plávajúca podlaha v izbe, vymenené linoleum v chodbe a kuchyni, zrenovované parkety, stierky, dlažba na balkóne a v jadre, kuchyňa a ďalšie interiérové úpravy. Byt sa predáva aj s väčšinou jeho zariadenia. Bytový dom má zrenovovanú strechu, zrekonštruované vchody. Celková rozloha bytu je 67 m2.

Rekonštrukcia: Euro okná, obložkové zárubne, murované jadro, podlahy, kuchyňa, stierky, renovácia parkiet ...
Podlahy: obývačka a spálňa plávajúce, izba parkety, jadro dlažba, chodba a kuchyňa linoleum
Činžiak: zrenovované vchody a strecha
Káblová TV: ano
Internet: ano
Kúrenie: ústredné, mestská kotolňa
Správca: BD
Zariadenie: byt sa predáva zariadený

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 
Fotogaléria :